61. Festival muzičkih i baletskih škola Srbije

Koncert studenata viole Akademije umetnosti u Novom Sadu
8. maja 2017.
Besplatne pripreme iz solfeđa i teorije muzike muzičke škole ”Isidor Bajić” u Novom Sadu
13. maja 2017.

61. Festival muzičkih i baletskih škola Srbije

Na 61. Festivalu muzičkih i baletskih škola Srbije, koji se ove godine održao 09.05.2017. godine  u Zrenjaninu, naša ekipa solista u sastavu: Mihajlo Racpeti, Katrina Matej, Ljiljana Knežević i Marko Aleksić postigli su odlične  rezultate.
Hrin Viktor i Martina Der, kao rezervni članovi ekipe i nastavnici koji su učenike pripremali za nastup: Lukač Tamara, Harviljčak Helena, Goga Marta, Eper Eva,   Međeši Vladimir i Sivč Miron, pružili su sjajnu  podrška našim takmičarima
i zaslužni su za odličnu atmosveru i pre i tokom nastupa naše ekipe.

Učenicima i nastavnicima čestitamo i  želimo puno uspeha u daljem radu i napredovanju !

Foto galerija

Comments are closed.