1. Školsko takmičenje učenika klavira

Raspored nastupa učenika na 1. Školskom takmičenju učenika klavira po kategorijama
24. maja 2019.
16. Majski susreti mladih muzičara Lazarevac
27. maja 2019.

1. Školsko takmičenje učenika klavira

Na 1. Školskom takmičenju učenika klavira u našoj ŠOMO-e prijavilo se 34 učenika od kojih je takmičenju pristupilo 32 takmičara. Ukupno je osvojeno 20 prvih, 9 drugih i 3 treće nagrade. Ovim rezultatom izuzetno su zadovoljni kako učenici tako i nastavnici ŠOMO. Takmičenje je bilo otvoreno za sve one koji su želeli da čuju nastup naših učenika. U publici su bili kako roditelji naših takmičara tako i njihovi drugari koji su želeli da ih čuju. U lepoj i atmosferi druženja proteklo je čitavih 5 sati u našoj školi (od 10:00 do 15:00 časova). Potom su se naši učenici u radosnom raspoloženju pozdravili i puni ustisaka otišli svojim kućama.

Zahvaljujemo se i požrtvovanom radu žirija u sastavu: Aleksandra Vujović i Sara Ćaćić, nastavnice klavira – zaposlene u OMŠ “Josip Slavenski” u Novom Sadu, kao i nastavnicima naše ŠOMO: Oliveri Grozdić i Jeleni Zeković.

Rezultati takmičenja

Foto galerija

Comments are closed.