Upis prvaka u ŠOMO Kula

Upis učenika u prvi razred
30. marta 2020.
Poštovani roditelji naših budućih prvaka
3. aprila 2020.

Upis prvaka u ŠOMO Kula

Poštovani roditelji, draga deco, budući i sadašnji učenici ŠOMO u Kuli, zbog novonastale situacije izazvane pandemijom virusa Korona nismo u mogućnosti da uradimo promociju naše škole niti prijemni ispit za zainteresovane učenike. Iz tog razloga svi zainteresovani učenici, uzrasta 1.i 2. razreda osnovne škole, mogu se putem našeg sajta, odnosno popunjavanjem PRIJAVE, elektronski prijaviti kao kandidati koji žele da pohađaju Školu za osnovno muzičko obrazovanje u Kuli. Nakon toga, bićete blagovremeno obavešteni o upisu u našu školu koji će se takođe obaviti elektronskim putem. Važno je da u PRIJAVI navedete vaš e-mail kontakt, te da vas sve možemo obavestiti o informacijama vezanim za upis u ŠOMO-e.

Radujemo se vašem upisu i dolasku u našu školu!

Vaša Škola za osnovno muzičko obrazovanje u Kuli

Prijava za upis prvaka

Comments are closed.