Upis prvaka u ŠOMO Kula

Odluka o izmeni ugovora o javnoj nabavci dobara – interaltivnih tabli sa projektorom
9. maja 2020.
Izdvojeno odeljenje naše ŠOMO-e u Crvenki
15. maja 2020.

Upis prvaka u ŠOMO Kula

Poštovani roditelji, draga deco, budući i sadašnji učenici ŠOMO u Kuli, zbog novonastale situacije izazvane pandemijom virusa Korona nismo u mogućnosti da uradimo promociju naše škole za zainteresovane učenike. Iz tog razloga svi zainteresovani učenici, uzrasta 1.i 2. razreda osnovne škole, mogu se putem našeg sajta, odnosno popunjavanjem PRIJAVE, elektronski prijaviti kao kandidati koji žele da pohađaju Školu za osnovno muzičko obrazovanje u Kuli. Nakon toga, bićete blagovremeno obavešteni o prijemnom ispitu a potom i upisu u našu školu . Važno je da u PRIJAVI navedete vaš e-mail kontakt, te da vas sve možemo obavestiti o informacijama vezanim za prijemni ispit i upis u ŠOMO-e.

Radujemo se vašem upisu i dolasku u našu školu!

www.somokula.com  je adresa našeg sajta.

Vaša Škola za osnovno muzičko obrazovanje u Kuli

Comments are closed.